02146076082
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 مهر 1402 در ساعت 8 : 47 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کاربرد دستگاه های تصفیه آب صنعتی

در حال حاضر سخن گفتن از اهمیت آب و کمبود آن عبث به نظر میرسد. به این دلیل که صحبت در خصوص موارد مبرهن و مشخص غیر ضروری است. در حال حاضر آنچه اهمیت دارد چگونگی قابل استفاده کردن و استفاده درست از آب موجود است. دستگاه تصفیه آب صنعتی، دستگاهی است که به ما کمک می کند از آب در دسترس به بهترین شکل استفاده های مختلف داشته باشیم. دستگاه تصفیه آب صنعتی در واقع از ایجاد خوردگی و تشکیل رسوب در لوله ها و تجهیزات آبرسان ممانعت ایجاد می کند. از طرفی آب پاکیزه و عاری از املاح و پاتوژن های بیماری زا در اختیار ما قرار میدهد.

نکات مهم برای خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی

خرید هر وسیله ای از جمله دستگاه تصفیه آب صنعتی نیازمند آگاهی و کسب اطلاعات در خصوص آن است. شاید مهمترین نکته قبل از خرید دستگاه های تصفیه آب صنعتی توجه داشتن به نحوه نصب و راه اندازی آن ها است. بر این اساس شرکت تولید کننده لازم است تمام جوانب را بررسی کرده و با یک طراحی بی نقص، نیاز شما را به دستگاه مذکور به خوبی برآورده کند. نکته دیگری که می بایست به آن توجه نشان داد، کیفیت آب در دسترس است. دانستن میزان کیفیت و حجم آبی که نیازمند تصفیه است اهمیت بالایی دارد. در واقع لازم است اطلاعات فیزیکی و شیمیایی مربوط به منبع آب را در اختیار کارشناسان شرکت قرار داد. این کار موجب می شود شما یک خرید بی نقص و کارآمد داشته باشید.

همچنین لازم است به کمک کارشناسان شرکت ارائه دهنده، بررسی کنید آیا دستگاه تصفیه آب صنعتی شما نیازمند دستگاه پیش تصفیه است یا خیر؟ برخی از نکات مهم که می بایست در خرید دستگاه های تصفیه آب صنعتی به آن ها توجه شایانی نشان داد را در زیر ذکر خواهیم کرد.

- توجه داشتن به برند دستگاه تصفیه آب

- نوع طراحی دستگاه تصفیه آب

- مواد و متریال به کار رفته در دستگاه تصفیه آب

- گنجایش دستگاه تصفیه آب

- میزان آبی که دستگاه در طول روز قادر به تصفیه آن می باشد.

- آگاهی از قطعه های به کار رفته در دستگاه تصفیه آب

- سرعت و توان موتور تعبیه شده در دستگاه تصفیه آب

- ابعاد دستگاه تصفیه آب

- وجود یا عدم وجود خدمات پس از فروش

- وجود یا عدم وجود گارانتی دستگاه تصفیه آب

 یک از شاخص هایی که دانستن آن در خرید و انتخاب دستگاه تصفیه آب صنعتی مهم است، شاخص SDI است. این شاخص نشان دهنده میزان ذرات معلق و کلوئیدی موجود در آب ورودی است. یکی دیگر از نکات مهم برای خرید، قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی است. در ادامه در این خصوص بیشتر توضیح خواهیم داد.

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی

ما در بالا به به نکاتی اشاره کردیم که توجه به آنها خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی را برای کاربران آن آسان تر خواهد کرد. همانطور که میدانید یکی از مهمترین موارد در خرید دستگاه های تصفیه آب صنعتی و هر وسیله دیگری قیمت آنها است. توانایی مالی و مقدار پولی که میخواهیم هزینه کنیم به طور قطع بر کیفیت خرید و انتخاب ما اثرگذار است. در خصوص دستگاه های تصفیه آب صنعتی عوامل متعددی بر قیمت نهایی آنها اثرگذار است. ما برخی از مهمترین این عوامل را در زیر بیان خواهیم کرد.

- نوع و میزان آلاینده های موجود در آب منبع

-نوع و میزان سختی آب منبع

- میزان ناخالصی آب ورودی به دستگاه تصفیه آب

- درصد خلوص آب تصفیه شده توسط دستگاه (کیفیت آب خروجی از دستگاه)

-  تعداد فیلترهای به کار رفته در دستگاه تصفیه آب

-  ظرفیت دستگاه تصفیه آب

- قدرت پمپ های به کار رفته در دستگاه تصفیه آب

-مواد سازنده و کیفیت قطعه های به کار رفته در دستگاه تصفیه آب

- کیفیت لوله کشی دستگاه تصفیه آب

شرکت اطلس آب، سازنده دستگاه تصفیه آب صنعتی

مجموعه تخصصی اطلس آب کیمیا پالایش، سالیان سال است که به کمک کادر مجرب و متخصص خود در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات مربوط به صنعت آب و فاضلاب فعالیت می کند. تولیدات این کمپانی را می توان در چهار دسته کلی جای داد. اولین دسته، تجهیزات مربوط به تصفیه آب است. این تجهیزات شامل دستگاه تصفیه آب صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی می باشند. دومین دسته، تجهیزات مربوط به تصفیه فاضلاب را در برمی گیرد که شامل انواع پکیج های تصفیه فاضلاب خواهد شد. دو دسته دیگر، در ارتباط با سیستم های پیش تصفیه و گندزدایی از آب هستند. از جمله محصولات این دو دسته می توان به انواع فیلترها از جمله فیلتر شنی و غیره اشاره کرد. همچنین انواع دستگاه های کلرزن و اشعه ماورا بنفش نیز در این دسته جای می گیرند.

شرکت اطلس آب کیمیا پالایش بیش از چندین دهه است که فعالیت خود را با تجهیزات طراز اول، تخصصی و نوین آغاز کرده است. کیفیت قطعات و خدمات در کنار تجربه و مدیریت حرفه ای سبب شده تا کاربران این شرکت در خصوص استفاده از محصولات تولید شده همواره رضایت کامل داشته باشند.

 

10 / 10
از 3 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :