02146076082
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 1 آبان 1402 در ساعت 9 : 43 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

 

یکی از مهمترین نیازهای بشر، نیاز به خوردن و آشامیدن است. آب سالم و غذای غیر آلوده سلامت انسان را حفظ می کنند. متاسفانه امروزه به دلیل وجود آلاینده های متعدد، دسترسی به آب سالم کاهش یافته است. به همین دلیل استفاده از دستگاه های تصفیه برای در اختیار داشتن آب سالم رواج دارد. یکی از انواع دستگاه های تصفیه آب، دستگاه تصفیه آب صنعتی است. استفاده از این دستگاه برای تصفیه حجم زیادی از آب مورد استفاده قرار می گیرد. اهمیت استفاده از چنین دستگاه هایی زمانی بیشتر نمود پیدا می کند که بدانید، آب سالم تا چه حد برای اندام های داخلی بدن به ویژه کلیه ها واجب است.

دستگاه تصفیه آب صنعتی و اجزای آن

دستگاه تصفیه آب صنعتی، همان دستگاه آب شیرین کن است. روش های متعددی برای شیرین سازی و تصفیه کردن آب وجود دارد؛ اما رایج ترین روش برای انجام این فرایند روش اسمز معکوس است. استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی در اماکن و صنایع مختلف کاربرد دارد. در حال حاضر استفاده از این دستگاه یکی از رایج ترین روش های تصفیه آب است. همانطور که ذکر کردیم دستگاه مذکور را با نام دستگاه اسمز معکوس یا RO نیز می شناسند. دستگاه تصفیه آب صنعتی دارای اجزای خاصی است که با هماهنگی همه آنها فرایند تصفیه انجام می گیرد. از جمله این قطعه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

- فلومتر دیجیتال

- سنجنده میزان کدورت آب

- پمپ فشار قوی

-  سنجنده میزان املاح موجود در آب

-  فشار سنج

-  پرشر وسل

- لوازم جانبی 

 

سلامتی و دستگاه تصفیه آب صنعتی

استفاده از دستگاه تصفیه آب صنعتی برای دستیابی به آب تصفیه شده برای سلامت کلیه ها و دیگر اندام ها لازم است. در صورت استفاده از آب پر از املاح برای نوشیدن، احتمال تشکیل سنگ در کلیه ها افزایش خواهد یافت. در نتیجه این عمل سلامت شما به خطر خواهد افتاد. دستگاه تصفیه آب صنعتی به کمک فیلتراسیون قوی خود املاح مضر موجود در آب را حذف خواهد کرد. به طور کلی باید بگوییم نوشیدن آب تصفیه شده از بروز بیماری های کلیوی و درونی جلوگیری خواهد کرد.

 همچنین یکی از مواد مضر موجود در آب، نیترات است. حضور این ماده در بدن منجر به ظهور سرطان خواهد شد. دستگاه تصفیه آب صنعتی با حذف این ماده، گام بزرگی در حفظ سلامت شما برمیدارد. بسیاری افراد بر این باور هستند که جوشاندن آب موجب تصفیه آن می شود. با این وجود برای پاسخ به این سوال که آیا با جوشاندن آب تصفیه میشود یا خیر باید بگوییم چنین چیزی امکان ندارد. جوشیدن آب می تواند موجب از بین رفتن سختی موقت آب گردد؛ اما هرگز موجب تصفیه شدن آن نخواهد شد. خواص استفاده از آب تصفیه شده برای بدن به شرح زیر است.

- افزایش انرژی بدن در طول روز

- سلامت پوست و مو

- کمک به کاهش وزن

- ممانعت از تشکیل سنگ کلیه

- ممانعت از تشکیل سلول های سرطانی


قیمت دستگاه آب شیرین کن صنعتی

هنگام خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی علاوه بر توجه داشتن به نکات تخصصی و فنی لازم است به قیمت دستگاه آب شیرین کن هم توجه داشته باشید. قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی بستگی به عوامل مختلفی دارد. از جمله این عوامل می توان به نام و برند شرکت تولید کننده اشاره کرد. علاوه بر این کیفیت قطعات استفاده شده در ساخت دستگاه، گنجایش و ظرفیت آن و موارد دیگری از این دست به طور جدی بر قیمت دستگاه تصفیه آب اثرگذار خواهند بود. به خاطر داشته باشید هر چقدر کیفیت قطعه های به کار رفته در ساخت دستگاه بالاتر باشد، آب خارج شده از دستگاه نیز کیفیت بهتری خواهد داشت. علاوه بر آنچه در بالا ذکر کردیم هزینه پایین تعمیر و نگهداری از دستگاه آب شیرین کن و خدمات پس از فروش و گارانتی ارائه شده از سوی شرکت سازنده نیز بر قیمت نهایی دستگاه موثر است.

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی در شرکت های مختلف با توجه به ویژگی های متنوعی که دارند، متفاوت خواهد بود. شرکت اطلس آب تولید کننده موفق با کیفیت این دستگاه ها است. برای پی بردن به قیمت پایه دستگاه های تولید شده در این مجموعه تخصصی شما می توانید به آدرس اینترنتی این شرکت به نشانی www.atlas-ab.ir مراجعه کنید. همچنین کارشناسان مجرب این مجموعه به شما کمک می کنند تا طبق نیاز خود بهترین انتخاب و در نهایت بهترین خرید را داشته باشید.

 

شرکت اطلس آب

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :