02146076082
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 17 اسفند 1400 در ساعت 15 : 51 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

کاربرد فیلتر شنی- فیلتر شنی فلزی| اطلس آب

فیلتر شنی از اصلی ترین سیستم ها برای جدا سازی مواد و املاح معلق محسوب میشود که میتواند ذرات مضر موجود در آب را توسط بستری از شن و ماسه جدا کند. امروزه کاربرد فیلتر شنی به عنوان یکی از تجهیزات موثر در حذف ذرات فیزیکی معلق موجود در آب بسیار زیاد میباشد و با ورود آب از قسمت فوقانی سیستم به داخل آن و پس از پالایش از قسمت تحتانی و بدون هیچگونه آلودگی خارج میشود. کاربرد فیلتر شنی به حدی موثر است که حتی با چشم غیر مسلح نیز میتوان به تاثیرگذاری آن پی برد.

فیلتر-شنی

با استفاده از فیلتر شنی آب حاوی مواد معلق بخوبی فیلتر خواهد شد و آبی صاف و زلال ایجاد میشود. از جمله کاربردهای فیلتر شنی میتوان به استخرهای شنا، صنایع شیشه سازی، صنایع رنگ، صنایع غذایی، صنایع نساجی، صنایع شیمیایی، صنایع کاغذ سازی، فولاد و فلزات،‌صنایع لاستیک و پلاستیک، تصفیه خانه ها، سیستم های حرارتی و برودتی، نیروگاه ها، پتروشیمی ها، پالایشگاه و همچنین منازل اشاره نمود.

کاربرد فیلتر شنی و مزایای آن

فیلتر-شنی

کاربرد فیلتر شنی مزیت های زیادی را به وجود می آید که هیچ یک از سیستم های فیلتراسیون از این چنین ویژگی هایی برخوردار نیستند. کاربرد فیلتر شنی میتواند سطح آلودگی آب را تا حد زیادی بکاهد که این خود یک مزیت بزرگ محسوب میشود. البته فیلترهای شنی میتوانند حجم زیادی از آب را پالایش کنند که همین موضوع از تفاوت های اصلی تصفیه آب در این سیستم با سیستم های دیگر میباشد. مدت زمان پالایش و تصفیه آب در سیستم فیلتر شنی بسیار کوتاه تر است. مایعات و آبی که قرار است فیلتر شوند از بخش فوقانی وارد مخزن سیستم میشوند و در مدت کوتاهی پس از عبور از سطح ماسه ای و شنی بخوبی از مواد زائد جدا میشوند. آب تصفیه و فیلتر شده از بخش دیگر که در انتهای سیستم واقع شده است به بیرون هدایت میگردد و بدین ترتیب روند فیلتراسیون انجام میشود. شرکت اطلس آب از جمله شرکت های فعال در زمینه عرضه تجهیزات آب و فاضل آب و انواع فیلترهای شنی در کشور میباشد و در صورت نیاز میتوانید برای دریافت مشاوره و همچنین ثبت سفارش با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :